یکشنبه 27 تیر‌ماه سال 1389 @ 04:04 ب.ظ

وقتی که سیامک قادری از فیلتر گزینش عبور کرد!!!!!!

  

سیامک می گفت : یک روز توی پیاده رو به طرف میدان تجریش می‌رفتم، از دور دیدم یک کارت پخش کن خیلی با کلاس، کاغذهای رنگی قشنگی دستشه، ولی به هر کسی نمی ده!

خانم ها رو که کلا تحویل نمی گرفت و در مورد آقایون هم خیلی گزینشی رفتار می‌کرد و معلوم بود فقط به کسانی کاغذ رو می‌داد که مشخصات خاصی از نظر خودش داشته باشند، اهل حروم کردن  تبلیغات نبود...

احساس کردم فکر می‌کنه هر کسی لیاقت داشتن این تبلیغات تمام رنگی گرون قیمت رو نداره، لابد فقط به آدمهای باکلاس و شیک پوش و با شخصیت می‌ده! از کنجکاوی قلبم داشت می‌اومد توی دهنم...!!!

خدایا، نظر این تبلیغاتچی خوش تیپ و با کلاس راجع به من چه خواهد بود؟! آیا منو تائید می‌کنه؟!

کفشهامو با پشت شلوارم پاک کردم تا مختصر گرد و خاکی که روش نشسته بود پاک بشه و کفشم برق بزنه! شکم مبارک رو دادم تو و در عین حال سعی کردم خودم رو بی تفاوت نشون بدم! دل تو دلم نبود. یعنی منو می‌پسنده؟ یعنی به من هم از این کاغذهای خوشگل می‌ده...؟!

همین طور که سعی می‌کردم با بی تفاوتی از کنارش رد بشم با لبخند نگاهی بهم کرد و یک کاغذ رنگی به طرفم گرفت و گفت: "آقای محترم! بفرمایید"

قند تو دلم آب شد! با لبخندی ظاهری و بدون دستپاچگی یا حالتی که بهش نشون بده گفتم: ا ِ، آهان، خوب چرا من؟ من که حواسم جای دیگه بود و به شما توجهی نداشتم! خیلی خوب، باشه، می‌گیرمش ولی الآن وقت خوندنش رو ندارم!" کاغذ روگرفتم...

چند قدم اونورتر پیچیدم توی قنادی و اونقدر هول بودم که داشتم با سر می‌رفتم توی کیک تولدی که دست یک آقای میانسال بود! وایسادم وبا ولع تمام به کاغذ نگاه کردم، نوشته بود:
 به پایین صفحه مراجعه کنید!

.
دیگر نگران طاسی سر خود نباشید، پیوند مو با جدیدترین متد روز اروپا و امریکا............ 

 

وبلاگ رضا ضیایی طنازی

نظرات (4)
سیامک قادری
یکشنبه 27 تیر‌ماه سال 1389 ساعت 04:24 ب.ظ
حکایت ما با این وبلاگ طنازی هم شده ؛ چاه نکن بهر کسی !
امتیاز: 0 0
همکار
سه‌شنبه 29 تیر‌ماه سال 1389 ساعت 06:24 ب.ظ
خوشحال شدیم که با دیدن عکس اقای قادری یادی از ایشان شد.. همه برای ایشان أآرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم هر چه زود تر به ایرنا بر گردند هر چند که ایرنا آش دهن سوزی نیست
امتیاز: 0 0
saw
دوشنبه 1 شهریور‌ماه سال 1389 ساعت 12:20 ق.ظ
به یاد برادرم سیامک قادری ، روزنامه نگار در بند
امتیاز: 0 0
امیر مولادوست
چهارشنبه 15 دی‌ماه سال 1395 ساعت 12:24 ق.ظ
جذابترین مرد تاس بی شک سیامک جونه
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد